Wykaz ulic - gmina Skoczów


Mapa gminy Skoczów z wyszukiwarką ulic znajduje się tutaj.

 

WYKAZ ULIC, PLACÓW, PARKÓW I ROND GMINY SKOCZÓW

 

1. MIASTO SKOCZÓW:

 

Aleja Jana Pawła II, Bajerki, Bielska, Błękitna, Park im. Edwarda Biszorskiego, Boczna, Bracka, Budowlanych, Bukowa, Ceglana, Chodnik Nad Bładnicą, Cieszyńska, Ciężarowa, Czarny Chodnik, Czekoladowa, Dębowa, Dojazdowa, Dolny Bór, Fabryczna, Gajowa, Garbarska, Górecka, Górny Bór, Grabowa, Groszówka, Harcerska, Jana Żebroka, Jodłowa, Jutrzenki, Kamieniec, Kasztanowa, Katowicka, Kiczycka, Klonowa, Kolonia, Kolorowa, Kombatantów, Zofii Kossak-Szatkowskiej, Kościelna, Kręta, Krzywa, Rudolfa Kukucza, Kwiatowa, Laskowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Łęgowa, Magnoliowa, Mały Rynek, Mennicza,  Mickiewicza, Księdza Jana Ewangelisty Mocko, Gustawa Morcinka, Morelowa, Na Kopcu, Nowa, Park im. Franciszka Nowaka, Nowe Osiedle, Objazdowa, Ogrodowa, Olszyna, Osiedlowa, Parkowa, Plaskowiec, Podkępie, Podlesie, Polna, Południowa, Poprzeczna, Potok, Powiśle, Powstańców Śląskich, Puścina, Radosna, Andrzeja Raszki, Rynek, Rzeczna, Sadowa, Świętego Jana Sarkandra, Schodowa, Słoneczna, Sportowa, Stalmacha, Plac Stary Targ, Szkolna, Szpitalna, Targowa, Park im. Pawła Tendery, Tęczowa, Topolowa, Torowa, Ustrońska, Wałowa, Wesoła, Wiejska, Wierzbowa, Wiślańska, Wiślicka, Wspólna, Wzgórze, Zabawa, Zacisze, Zamkowa, Zawiśle, Rondo Ofiar Stanu Wojennego, Rondo Burmistrza Franciszka Olszaka, Rondo imienia księdza Jerzego Popiełuszki, Rondo 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

 

1. BŁADNICE DOLNE:

Bładnicka , Agrestowa, Borowinowa, Torfowa, Deszczowa, Piwonii, Turystyczna, Harbutowicka, Sarnia Łąka,  Beskidzka,  Jana Chmiela,  Trzy Dęby,  Świetlicowa, Unijna,  Rumiankowa                 

2. BŁADNICE GÓRNE:

Gazdowska, Potokowa, Poziomkowa,  Wiejska,  Przelotowa, Rowerowa, Sławikówka, Lecznicza
 

 

3. KICZYCE:

Bażantów, Cisowa, Cedrowa, Centralna, Długa, Gminna, Graniczna, Grodzka, Gromadzka, Iglasta, Jałowcowa, Jesionowa, Katowicka, Kolejowa, Kormoranów, Kuśnierska, Liliowa, Łowiecka, Miodowa, Ochabska, Olchowa, Orłowa, Partyzantów, Perłowa, Pierściecka, Prosta, Piękna, Relaksowa, Sosnowa, Świerkowa, Tulipanów, Uchylany, Wesoła, Wiosenna, Wiśniowa, Złota, Żniwna, Źródlana, Odległa.

 

4. WILAMOWICE:

Borowikowa, Cieszyńska, Grzybowa, Iskrzyczyńska, Lisia, Milenijna, Pieczarkowa,  Plaskowiec, Pod Gajem, Pod Lasem, Ptasia, Rekreacyjna, Rydzowa, Spokojna, Spółdzielcza, Wakacyjna, Wilcza, Zajęcza.

 

5. OCHABY MAŁE:

Bagna, Buczyna, Cesarska, Dębowiecka, Działkowa, Familijna, Główna, Gołyska, Kameralna, Kępa, Kolonijna, Kopce, Ludwika Krzempka, Liliowa, Świętego Marcina, Miłosna, Młyńska, Okrężna, Przyjaźni, Simoradzka, Strażacka, Stroma, Urocza, Wędkarzy, Wiklinowa.

6. OCHABY WIELKIE:

Świętej Anny, Bagna, Baranowicka, Familijna, Główna, Gołębia, Gołyska, Hodowlana, Kameralna, Kościelnik, Sołtysa Ludwika Lebiody, Świętego Marcina, Mleczna, Nad Młynką, Księdza Józefa Ochodka, Profesora Józefa Pietera, Podbór, Podwale, Prucheńska, Rodzinna, Rybacka, Śliwiński, Zawodzie.

 

7. PIERŚCIEC:

Akacjowa, Azaliowa, Brzimowa, Brzozowa, Cicha, Cyprysowa, Długa, Dolny Bór, Dworska, Głogowa, Górnioki, Graniczna, Gromadzka, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Kalinowa, Komunalna, Kowalska, Krótka, Landecka, Księdza Antoniego Langera, Leguś, Łagodna, Łączna, Mała, Mostowa, Myśliwska, Nad Bajerką, Nad Potokiem, Na Łomy, Owocowa, Partyzantów, Pod Dębiną, Pogodna, Porębisko, Przemysłowa, Przysiółek, Pszenna, Rolna, Roztropicka, Rzemieślnicza, Sarnia, Siewna, Skoczowska, Skowronkowa, Księdza Henryka Sobeckiego, Sołecka, Spacerowa, Stawowa, Szeroka, Jerzego Tomanka, Uchylany, Marii Wardas, Widokowa, Winogradzka, Wodna, Wrzosowa, Wygon, Zaułek, Zielna.

 

8. MIĘDZYŚWIEĆ:

Berberysów, Beskidzka, Blokowa, Bładnicka, Bystra, Bzowa, Cieszyńska, Głęboka, Goleszowska, Gołęszyców, Górska, Harcerska, Iskrzyczyńska, Jagodowa, Jeżynowa, Lawendowa, Leszczynowa, Malinowa, Miętowa, Morawiny, Paproci, Pasieka, Piekiełko, Porzeczkowa, Potokowa, Promykowa, Rogowa, Rozdroże, Równa, Srebrna, Zgodna, Zielona, Ziołowa.    

 

9. POGÓRZE:

Baziowa, Biały Krzyż, Biegaczy, Bielska, Czereśniowa, Chłodna, Dębina, Dzielowy, Dobra, Dolna, Dolne Stawy, Dworcowa, Dworkowa, Dymna, Górecka, Górna, Goruszki, Górne Stawy, Grodziecka, Jesienna, Jana Marka, Jaskrów, Kolibrów, Krucza, Krosowa, Kępki, Ks. Stanisława Gawlasa, Księżycowa, Las, Letnia, Letniskowa, Lipowa, Miła, Młoda, Niezapominajki, Ogrodników, Podleśna, Przyjemna, Pustki, Podgórska, Pochyła, Różana, Sąsiedzka, Skrajna, Skarpa, Stary Młyn, Szczęśliwa, Sielska, Środkowa, Śnieżna, Tokarska, Tatarak, Ukryta, Wschodnia, Wondolec, Wąska, Wierzbowa, Wspaniała, Widokowa, zalesie, Zamek, Zagajnik, Zgodna, Zimowa

 

10. HARBUTOWICE:

Alabastrowa, Artystów, Bajkowa, Bliska, Cudna, Chabrowa, Fiołkowa, Górecka, Harbutowicka, Lazurowa, Majowa, Marmurowa, Modrzewiowa, Piaskowa, Piekarska, Rubinowa, Rzemieślników, Słomkowa, Stara Droga, Śląska, Św. Ojca Pio, Towarowa, Trzech Braci, Ukośna, Wiązowa, Wiślańska, Zachodnia, Zakątek, Zbożowa, Zielona, Żyzna

 

11. KOWALE:

Bajeczna, Bażancia, Bławatkowa, Bocianów, Brzeziny, Brzozy, Centralna, Dolny Bór, Dzika, Kowali, Łabędzia, Młodzieżowa, Na Górke, Nad Rzeką, Orzechowa, Piaskowa, Pisarnik, Pożarnicza, Prezydencka, Rajdowa, Skośna, Skryta, Strumykowa, Szmaragdowa, Śliczna, Śliwkowa, Wiatrów, Wichrowa, Zaciszna, Zbożowa, Żwirowa

 

12. WIŚLICA:

Baśniowa, Dołki, Gędzica, Kamienna, Katowicka, Kępa, Leśna Dolina, Leśny Zakątek, Malownicza, Podwójna, Polnych Kwiatów, Powiatowa, Północna, Simoradzka, Stadionowa, Stroma, Szostoka, Ślusarska, Wczasowa, Wichrowe Wzgórze, Willowa, Wolności, Zagrodowa, Zakole.

                                                                       

Urząd w skrócie

Kontakt
Grafika przedstawiająca komputer
Załatw sprawę
Uchwały Rady
Grafika przedstawiająca trzy kosze na śmieci.
Odpady komunalne
Mapa Miasta

Kalendarz Wydarzeń