Sejmik Województwa Śląskiego


21 października odbędą się wybory samorządowe. Wybierać będziemy kandydatów do Sejmiku Województwa Śląskiego. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące naszego okręgu wyborczego.

Pełne informacje można znaleźć na stronie: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/240000#geo_committee_stat

 

 

Okręg nr 1

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów, które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

1

Sejmik Województwa Śląskiego

525331

7

15

122

Listy kandydatów

Lista nr 1 - KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

SARAPATA Kamil Michał

31

Przybędza

2

DURAJ Wojciech Jerzy

45

Bielsko-Biała

3

JANIK Tomasz Andrzej

51

Bielsko-Biała

4

KOCZWARA Katarzyna Maria

34

Wisła

5

KOZIK Krzysztof Franciszek

64

Bielsko-Biała

6

WODYK Patrycja Agnieszka

40

Bielsko-Biała

7

OSTROWICKA Magdalena Wiktoria

36

Bielsko-Biała

8

BALAS Karolina Lilia

35

Bielsko-Biała

9

TOMALA Wojciech Mateusz

45

Cieszyn

Lista nr 2 - KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

SZEMLA Mirosław Stanisław

56

Rybarzowice

2

KOŻUSZNIK Danuta Maria

44

Cieszyn

3

KARPETA Robert Paweł

41

Cisiec

4

HACZEK Stefan Grzegorz

60

Pisarzowice

5

MAJOR Przemysław

41

Chybie

6

OGIEGŁO Alicja

57

Czechowice-Dziedzice

7

DOMASZEWICZ Augustyna

72

Świnna

8

KLAJMON Małgorzata Anna

66

Biery

9

GRZYB Andrzej Bernard

57

Bielsko-Biała

Lista nr 3 - KW PARTIA ZIELONI

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

CHROBAK Magdalena Dominika

38

Dąbrowa Górnicza

2

FROŃSKI Maciej Jerzy

44

Bielsko-Biała

3

WIECZOREK Mirosława Halina

60

Mysłowice

4

KONIECZNY Marek Paweł

30

Mysłowice

5

BIENIAS Sandra Dorota

18

Dąbrowa Górnicza

Lista nr 4 - KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KOMOR Klaudiusz Stanisław

45

Bielsko-Biała

2

MOLIN Andrzej Jan

63

Wisła

3

MAŚLANKA Hubert Zbigniew

40

Świnna

4

DAL Zbigniew

40

Bielsko-Biała

5

CIEŚLAR Magdalena Maria

27

Brenna

6

PIJANOWSKI Jerzy Marcin

44

Czechowice-Dziedzice

7

KRZYŻAK Karolina Józefa

38

Bujaków

8

GÓRNISIEWICZ Magdalena Ewa

33

Buczkowice

9

ŚLĘZAK Agata

53

Bytom

Lista nr 5 - KKW SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KOPERSKI Przemysław Adam

43

Bielsko-Biała

2

ZOŃ Adam Jan

61

Żywiec

3

BANOT Aleksandra Ewa

40

Bielsko-Biała

4

KOPEL Maria

63

Pruchna

5

SŁONKA-GIBAS Barbara Jolanta

36

Żywiec

6

SZWARC Jan

72

Ustroń

7

BURY Dorota Cecylia

57

Zwardoń

8

GÓRNY Aneta Monika

25

Czechowice-Dziedzice

9

TYRNA Leszek

41

Goleszów

Lista nr 6 - KW PARTII RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

LAMEK-KOCHANOWSKA Agnieszka Zofia

50

Bielsko-Biała

2

HESS Jarosław Andrzej

54

Bielsko-Biała

3

GASPARSKA Katarzyna Olga

28

Bielsko-Biała

4

KANIA Szymon Michał

31

Bielsko-Biała

5

MADZIA Magdalena

39

Bielsko-Biała

6

MIECH Paweł Piotr

33

Bielsko-Biała

7

DZIOBEK Wioletta Katarzyna

40

Kamesznica

8

KONIECZNY Adam Tomasz

29

Międzyświeć

9

PIEKARSKA Adriana Kazimiera

31

Bielsko-Biała

Lista nr 7 - KW RUCH NARODOWY RP

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

GRAJNY Robert Łukasz

27

Czechowice-Dziedzice

2

KORCZAK Janusz Andrzej

53

Żywiec

3

ZAWISZ Anita Sara

24

Jankowice

4

BŁASIŃSKA Beata Ewa

31

Bytom

5

TOBOLSKI Grzegorz Antoni

44

Bielsko-Biała

Lista nr 8 - KWW KUKIZ'15

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

ZAJĄC Kamila Stefania

27

Żywiec

2

ZIMOWSKA Ewa Maria

74

Bielsko-Biała

3

LICHY Anna Dorota

52

Bielsko-Biała

4

POPKO Artur Krzysztof

44

Bielsko-Biała

5

GALISTL Anna Maria

30

Bielsko-Biała

6

KWIECIEŃ Robert Zbigniew

48

Żywiec

7

KÓSKA Michał Piotr

31

Bestwina

8

BILLEWICZ Jan Mikołaj

64

Bielsko-Biała

9

ŁACEK Janusz Paweł

19

Istebna

Lista nr 9 - KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

CIEŚLAR Sławomir Jan

39

Pogórze

2

KRYWULT Paulina Anna

27

Bielsko-Biała

3

SZAREK Piotr Jan

52

Bielsko-Biała

4

BIAŁOŃCZYK Barbara Maria

57

Pogórze

5

BERNASIŃSKI Grzegorz

20

Wilkowice

6

BIERSKA Magdalena Maria

23

Pogwizdów

7

LACH Artur Wojciech

21

Koszarawa

8

BARANOWSKA Patrycja Joanna

30

Międzyświeć

9

MAŁYSZ Paweł Adam

21

Zaborze

Lista nr 10 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KAWULOK Jan

60

Cieszyn

2

ŻAK Ewa Teresa

62

Bielsko-Biała

3

BACZYŃSKI Stanisław Bronisław

58

Łękawica

4

TSCHUK Tytus Bolesław

31

Ustroń

5

RASZKA-SODZAWICZNY Katarzyna Magdalena

42

Ustroń

6

MIZERA Zygmunt Antoni

59

Czechowice-Dziedzice

7

MATLAK Marek Zygmunt

52

Bielsko-Biała

8

BIEGUN Agnieszka Magdalena

36

Juszczyna

9

ZEJMA Teresa Maria

61

Wilamowice

Lista nr 11 - KWW POLSKIE RODZINY RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

GRONKIEWICZ Kazimierz Józef

66

Bielsko-Biała

2

SNACZKE Wiesław

53

Węgierska Górka

3

FRANCUZ Maria

53

Bielsko-Biała

4

KONDAŁA Patrycja Magdalena

34

Dąbrowa Górnicza

5

ZIMOŃSKA Halina Ewa

74

Bielsko-Biała

6

SOSNOWSKI Antoni

72

Dąbrowa Górnicza

Lista nr 12 – KW WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

NALEŹNIAK Krzysztof Jan

38

Mysłowice

2

ADAMCZEWSKA Katarzyna Alicja

63

Gliwice

3

KACZMAREK Dorota Lucyna

40

Katowice

4

GŁOWACKI Krzysztof Jakub

32

Katowice

5

KOWOL Monika Małgorzata

40

Chudów

6

GEMBUŚ Katarzyna Barbara

38

Zabrze

7

WODNIOK Artur Dariusz

34

Katowice

8

STEFANKIEWICZ Łukasz Adam

33

Katowice

9

STANKIEWICZ Julia Karolina

18

Bytom

Lista nr 13 - KW INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

MOCZEK Adam Jan

43

Tarnowskie Góry

2

GŁOGOWSKA Agata Ernestyna

33

Tarnowskie Góry

3

ŚLIWA Leon Michał

76

Bielsko-Biała

4

KIELAR Mateusz Jan

19

Tarnowskie Góry

5

PUDLIK Kornelia Lucyna

39

Radzionków

6

BOŻEK Bernadeta Stefania

32

Bytom

7

MADEJSKI Piotr Tymoteusz

20

Bytom

8

JAUERNIK Iwona Magdalena

45

Tarnowskie Góry

Lista nr 14 - KW ŚLONZOKI RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

JURANEK Grzegorz Zbigniew

51

Zabrze

2

FARUGA Arkadiusz Antoni

54

Świętochłowice

3

WÓJTOWICZ Paweł Karol

40

Zabrze

4

SOBOLEWSKI Krzysztof Ludwik

46

Gliwice

5

KRUPA Joanna Grażyna

43

Zabrze

6

POCHEĆ Krystyna Bożena

59

Zabrze

7

MISIARZ Bożena Małgorzata

53

Tychy

8

MATUSZEK Krzysztof Kazimierz

50

Zabrze

Lista nr 15 - KW ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

HADYNA Aisza

69

Wisła

2

TYRLIK Bartłomiej Janusz

36

Węgierska Górka

3

SMAGŁOWSKI Michał Jan

37

Kocierz Moszczanicki

4

JABŁOŃSKI Marcin Tomasz

46

Bielsko-Biała

5

KUFEL Dorota Barbara

53

Buczkowice

6

KANTYKA Klaudia Dominika

26

Ślemień

7

PITAS Krzysztof Marek

51

Wisła

8

PONIEDZIAŁEK Iwona Krystyna

39

Bielsko-Biała

9

GIERTLER Łukasz Antoni

22

Bielsko-Biała

Urząd w skrócie

Kontakt
Grafika przedstawiająca komputer
Załatw sprawę
Uchwały Rady
Grafika przedstawiająca trzy kosze na śmieci.
Odpady komunalne
Mapa Miasta

Kalendarz Wydarzeń