Rada Powiatu Cieszyńskiego


21 października odbędą się wybory samorządowe. Wybierać będziemy kandydatów do Rady Powiatu Cieszyńskiego. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące naszego, skoczowskiego okręgu wyborczego.

Pełne informacje można znaleźć na stronie: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/240300#geo_committee_stat

 

 

Okręg nr 5

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów, które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

5

Rada Powiatu Cieszyńskiego

20589

4

5

29

 

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

MACURA Beata Maria

50

Skoczów

2

ORNOWSKA Teresa Agata

56

Brenna

3

CHRAPEK Czesław Roman

60

Brenna

4

GRZEBIELEC Wojciech Szymon

49

Skoczów

5

RADWAN-KMIECIK Joanna

38

Pierściec

6

RYBAK Witold Józef

55

Skoczów

Lista nr 18 - KWW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KOŁACZ Agata Teresa

48

Skoczów

2

MACURA Janusz Zdzisław

48

Skoczów

3

MURAS Jacek Tadeusz

52

Skoczów

4

POSTRZEDNIK Tomasz Gabriel

53

Skoczów

5

SZOTEK Halina Małgorzata

73

Skoczów

Lista nr 19 - KWW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

ŁOWICKI Samuel

25

Strumień

2

WOJTYŁA Barbara

22

Pogórze

3

GUTMAN Sabina Alicja

22

Bładnice Dolne

4

HELLER Łukasz Grzegorz

28

Harbutowice

5

BAŻANOWSKI Kornel

27

Brenna

6

GRYZ Patrycja Stefania

22

Bładnice Dolne

Lista nr 20 - KWW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

BRANC-GORGOSZ Beata

46

Skoczów

2

ŚLIŻ Czesław

68

Wiślica

3

ŻUK Sandra Magdalena

31

Pogórze

4

NAWIEŚNIAK Władysław

59

Cieszyn

5

GABZDYL Jolanta Irena

56

Skoczów

6

MICHALIK Krzysztof Marek

38

Skoczów

Lista nr 21 - KWW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

ŻAGAN Janina Maria

67

Pogórze

2

RUCKI Piotr Jan

51

Pogórze

3

WOLAK-DANECKA Anna Stanisława

40

Skoczów

4

KORZONEK Ireneusz Jarosław

53

Pogórze

5

GRZEŚKIEWICZ Katarzyna Małgorzata

31

Wiślica

6

SIĄKAŁA Artur Jerzy

38

Frelichów

Urząd w skrócie

Kontakt
Grafika przedstawiająca komputer
Załatw sprawę
Uchwały Rady
Grafika przedstawiająca trzy kosze na śmieci.
Odpady komunalne
Mapa Miasta

Kalendarz Wydarzeń